KOLEKCJE

VECTOR

Solidny płat drewna, zarysowany „artystycznym pazurem” w formie odwzorowania rzutu podparcia na blacie. W subtelnym dekorze i symetrycznej konstrukcji pobrzmiewają z oddali echa stylu art deco. Z drugiej strony design mebli jest na tyle uniwersalny, że pozwala bez trudu wkomponować je w nowoczesne czy minimalistyczne wnętrza. Kształt blatów wychodzi naprzeciw zwolennikom zarówno prostych jak i łagodnie zaokrąglonych linii, a podcięta powierzchnia siedziska ławki dba o komfort użytkowników. Stół VECTOR, dedykowany z założenia do wnętrz mieszkalnych, doskonale sprawdzi się także w gabinetach i salach konferencyjnych.

φ=49; h=55 cm

160 x 42, h=45 cm

ASTER

W tej linii drewno obsadzono zarówno w roli głównej (blat) jak i drugoplanowej (podparcie). Okrągły blat w połączeniu z nieco fantazyjnym kształtem nogi stanowi udaną przeciwwagę dla naturalnego ciężaru drewna. W projekcie konsekwentnie powtórzono pomysł przeniesienia rzutu podparcia na blat – tym razem w formie efektownej, centralnie wyeksponowanej gwiazdy. Propozycja warta rozważenia, jeśli do nowo urządzanego wnętrza poszukujemy mebla z charakterem lub chcielibyśmy, aby nasz salon czy jadalnia otrzymały nowe życie. Stół SUPER NOVA doskonale urozmaici zarówno wnętrza klasyczne jak i nowoczesne.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych